Hakkımızda

1

Her geçen gün Globalleşmenin yaşamımıza kattığı en büyük zorluklardan biride ulaşımdır. Motorlu taşıtların çoğalması, iş, okul ve evlerine zamanında ulaşmaya çalışanları, gün geçtikçe daha fazla etkiler hale gelmiştir. işveren ve çalışan olarak büyük sorunlar yaşamaktayız.

KALETUR TURİZM; Toplu taşıma sektöründe aranan kalite ve güvenilirliği ilke edinmiştir. 1995 yılından itibaren sizlerin rahat ve güvenli ulaşım hususunu önemsemekteyiz.

Şirketimizin kalite anlayışı, uluslararası ISO 9001:2000 KALİTE YÖNETİM SİSTEM ve bu manada Türkiye`de sunulan ilk hizmeti ifade eden TS 12257 sayılı personel ve öğrenci taşımacılığı standardı ile belgelenmiştir.

Modern teknoloji ve konforu ön planda tutmaktayız. Araçlarımızın full kasko ve ferdi koltuk sigortalıdır. Bunu yanında kapalı garajında sürekli bakım ve kontrol altındadır.

Amacımız sizlerin talepleri doğrultusunda 24 saat ulaşılabilir, eğitimli, deneyimli, ve sempatik personellerimiz ile güvenli, kaliteli ve huzurlu  seyehat imkanı sağlıyoruz.

Bu günlerde, çalışanlarınıza ve öğrencilerimize bir yıl boyunca servis hizmeti verecek taşıma şirketini seçmek üzeresiniz. Kararınızı vermeden önce lütfen kalitemizi ve fiyatlarımızı diğer şirketlerle karşılaştırınız. Tüm ekibimizle hizmet verebilmek için hazır olduğumuzu bildirmekten gurur duyarım