Turizm Taşımacılık Hizmetleri

2

KURUMSAL TURLAR Şirketlerin istekleri doğrultusunda konuklarınız için bizim aracılığımızla kurumsal turlar düzenleyebilirsiniz. İhtiyaç duyulan tüm personel ve konforlu lüks araçlar tarafımızdan sağlanabilmektedir. Sizin misafiriniz, bizim de misafirimizdir. Bölgesi, otel dışı ya da gezi fark etmeksizin misafirlerimizi son model klimalı otobüslerle taşıyoruz.

HAFTASONU TURLARI Sadece hafta sonunu kapsayan yolculuk ve geziler için seçeneklerimiz de mevcut. İstenilen rotaya göre araçlarımızı hazırlıyor, güvenli ve konforlu bir yolculuk için gerekenleri sağlıyoruz. İş,okul yada arkadaş grubunuzla planladığınız haftasonu doğa, deniz, tarih ya da kültür turları ile iki günde tüm haftanın yorgunluğunu atmanızı sağlıyoruz.

KÜLTÜR TURLARI Kale Tur Turizm olarak amacımız görmeye değer ve görmek istediğiniz her yere götürmek, gidilen rota üzerindeki tüm güzellikleri yaşayabilmeniz ve en iyi şekilde değerlendirmek için doğru yerde doğru zamanda olmanızı sağlamaktır. İhtiyaca göre hazırlanan ulaşım planı sayesinde güvenli ve konforlu araçlarımızla yolculuğunuzdan mutlu dönmenizi sağlıyoruz.